İnceleme

Bilgisayar Toplama Siteleri

Hazır bilgisayarları tercih etmeyerek bilgisayar toplamak isteyenler için bilgisayar toplama siteleri büyük bir yarar sağlamaktadır. Türkiye’de özellikle bu alana gösterilen talep ile birlikte sayıları artan bilgisayar toplama siteleri işlemciden basit bir klavye modeline kadar her bir detayı sizler için sunarak hiçbir parçanın atlanmamasını ve eksiksiz bir bilgisayarın toplanmasını sağlar. Aşağıda yer alan en iyi 5 bilgisayar toplama site önerisiyle sizler de siteleri üzerinden bilgisayarlarınızı toplamaya başlayabilirsiniz.

Bilgisayar Toplama Siteleri

İtopya

En çok tercih edilenlerden bir tanesi olan itopya kendin topla bölümünde hem donanımlar hakkında güncel fiyat bilgilerine hem de kampanyaları sunuyor. Özel bir tasarımı sayesinde kolay bir arayüze sahip olan itopya’da istediğiniz donanımları seçerek sepetinize ekleyebilir ve listeyi istediğiniz şekilde yazdırabilirsiniz. İşlemci, anakart, bellek ve bilgisayar kasası gibi tüm adımları geçebileceğiniz bu sistem sayesinde üstelik donanımlarında yine birbiriyle uyumlu olmasını sağlayabilirsiniz.

İncehesap

Bu konuda diğer iddialı bir site ise incehesap. Daha pratik bir arayüzü olan incehesaptan her bir donanım için yine fiyat gösterilmesi, adet gibi farklı seçimler yapılabilmesi mümkün. Üstelik bu sistemde ücretsiz bir şekilde montaj ve test imkanı da sunuluyor.

teknobiyotik

Teknoloji sitesi olarak dikkat çeken teknobiyotik, özel kampanyaları ve bilgisayar toplama konusunda sunduğu seçenekleri ile kullanıcılara alternatif yaratmış durumda. Sistemin en önemli özelliği ise kampanyalı ürünleri ön plana çıkararak daha uygun fiyatlar ile bilgisayar donanımlarına sahip olunmasını sağlaması.

Vatanbilgisayar

Türkiye’nin en çok ön plana çıkan markalarından bir tanesi olan Vatan Bilgisayar, bilgisayar toplama sisteminde adım adım tüm donanımları seçmenize imkan tanıyor. Ödemelerde farklı taksit imkanları da sunan Vatan Bilgisayar, en iyi donanımları en iyi fiyatlar ile satın almanız adına cazip durumda.

Sinerji

Tercih edilecek bir diğer site ise sinerji. Bilgisayar toplamak için donanımlar arasından seçim yapma esasına dayalı olan bu sitede yine bilgisayar için gerekli olan tüm donanımları seçerek satın alabilirsiniz. Üstelik özellikle donanımlara yönelik önerilen donanımları ön plana çıkararak tercih konusunda sizlere imkan sağlayan web sayfasında, markalara göre de ayrıştırılmış ürünler sayesinde daha farklı karşılaştırmalar ve seçimler yapabilmeniz mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı