Teknoloji Haberleri

Dünyanın En Ufak Dronları

Dronlar son bir yılda popülaritesini ciddi bir şekilde arttırdı. Boyutları, kamera çözünürlükleri ve uçuş süresi çeşitliliği ile sayısız model mevcut. Siz değerli teknostation.net okurları için derlediğimiz dünyanın en ufak dronlara aşağıdan ulaşabilirsiniz.
dron1 Micro Drone 2.0+ with HD-Camera: Inverted Flight Edition(Ters Uçuş Sürümü)
“Bu Dron” Hd kamerası ile ters uçmuş. Evet bu dronun en büyük özelliği HD 720p kaydı ters uçarak yapabilmesidir. Hava fotoğrafçılığı üzerine yeni bir bakış açısı getiren bu dron havada en doğru açıyı yakalamak isteyenler için kendi kendini düzelten bir mekanizmaya sahip. Cihazın piyasa fiyat 175$ civarında bulmak mümkün.

mini-dron

World’s Smallest Camera Drone + 2GB Micro SD Car(Dünyanın en küçük dronu hemde 2GB Micro SD kart desteği ile)
4 adet pervaneye sahip olan bu dron ile destansı çekimler yakalamanızı sağlamaktadır. 4 adet pervane olması keskin dönüşler, ani hareketler ve dengeli bir şekilde durararak görüntü kalitesini arttırmaya imkan vermektedir. Şuanda piyasa fiyatı 35$ olmaktadır.

dron-yeni

Stricker Spy HD-Camera Drone(Casus Kamerası)
Yeni başlayanlar için mükemmel bir drone. Üstü plastik olması hızlı bir şekilde manevra yapabilmesidir. Piyasa fiyatı ortalama olarak 170$ olan bu drona çeşitli internet sitelerinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı