Hakkımızda

Yılların verdiği arkadaşlık, dostluk ve teknoloji adına! Naber?

Teknoloji Haberleri

Birbirlerini uzun süredir tanıyan bir grup arkadaş araya geldiklerinde sürekli teknoloji gelişmelerinden sohbet ederlermiş. Bu yüzden bazılarının kız arkadaşları bile hiç olmamış. Aralarında bir kaç arkadaş yapay zeka ve insan bedeni üzerinde çalışmaya bile başlamış. Beden oluşumunda bir sorun yaşamazken kadın beyin algoritmaları bölümüne gelince, ne kadar zor ve imkansız bir durum olduğunun farkına varıp diğer insanlar gibi insanca teknolojiye yönelmişler.

Ama yine de teknolojiden kopamadıkları için sürekli içinde oldukları camia hakkında bildiklerini, öğrendiklerini yazmak için bir “Teknoloji Haberleri” konulu web sitesi kurmaya karar vermişler. Adamlar zaten uzman bu konu hakkında, bari uzmanlık alanımızda ilerleyelim demişler ve teknostation.net‘i açmışlar. teknostation.com‘u alacaklarmış başta ama dolu olduğu için alamamışlar.

Kurdukları bu web sitesi çoğu web sitesinin yıllardır yakalayamadığı başarıyı yakalamış ve Google amcanın çok sevdiği siteler arasına girmiş. Çünkü Google amcanın sözünü en iyi dinleyen ve nasıl olmasını isterse öyle olan bir siteymiş teknostation.net.

Bu kısa sürede yakalanan başarılarının sırrını ise önce SEO‘ya sonra da bedenleri üzerinde taşıdıkları beyne borçlu olduklarını biliyorlarmış.

Teknoloji haberleri web sitesi olarak güzel bir yapıya sahip olduktan sonra kendilerine “spam olmadan, istenen bilgilere, güncel teknoloji gelişmelerine nasıl ulaşmak istiyorsak öyle yazacağız uşaklar” demişler. Çünkü kendileri araştırmalar yaparken sürekli spam içeriklerle, gereksiz reklamlarla karşılaşmışlar ki, bıkmışlar artık. Yeter artık lan bu ne böyle demişler.

Bir kaç tane güzel teknoloji haber sitesi keşfetmişler ama o reklamlar yüzünden bunları bezdirmiş.

Son olarak genç, dinamik ve dinç olan bu ekip Türkiye’nin alanında en iyi olan bir firmanında ekibinde yer alıyorlarmış. Bu başarılarını o ekipte olmaya da borçlularmış.

Peki ben bunları nereden biliyorum, biliyor musunuz? Çünkü bende o ekipteyim 🙂 Yoksa nereden bileceğim 😀

Takipte kalın, teknolojiden haberiniz olsun.

Başa dön tuşu
Kapalı