Teknoloji Haberleri

İngilizce Öğrenmek Artık Hayal Değil!

Open English, size harika bir fırsat sunuyor! İngilizce öğrenmek mi istiyorsunuz? İnternet bağlantınız varsa artık bizimlesiniz! Online kurs sistemi sayesinde artık vakit kaybetmeden, gecikmeden ve ertelemeden İngilizce kursuna kayıt olabilirsiniz. Peki sizlere yepyeni bir deneyim sunan Open English neler vaat ediyor?

Zamandan Tasarruf Edin

Open English sistemi ile internet bağlantısı olan her yerde 7 gün 24 saat İngilizce öğrenebilirsiniz. Gece ya da gündüz sanal sınıflara katılarak öğrenme sürecine devam edebilirsiniz. Online sınıflara her an canlı bir biçimde bağlanabilirsiniz. Çünkü her saat canlı sınıflarda İngilizce öğrenmek mümkündür. Dilerseniz ofiste öğle yemeği molanızda, isterseniz iş çıkışında bir kafede otururken ya da gece sakin saatlerde evinizde rahat bir şekilde ders alabilirsiniz. Sınırlandırılmış ders saatlerine hapsolmak yerine kendi saatinizi kendinizin belirleyebileceği bu sistem size özgürlük sunuyor. Trafiğe takılmadan, bir yere yetişmek zorunda kalmadan rahatlıkla İngilizce kursu alabileceksiniz.

Amerikalı Öğretmenler İle Anavatandan Dil Öğrenme Avantajı

Amerikalı öğretmenler sayesinde İngilizce’yi, anadili İngilizce olanlardan öğrenme fırsatını sizlere sunuyoruz. Amerikalı öğretmenler sayesinde akıcı ve doğru bir aksan ile İngilizce konuşabileceksiniz. Sürekli pratik yaparak hem kelime bilginizi arttıracak hem de kelimelerin doğru telaffuzunu öğrenebileceksiniz. Özellikle iş için İngilizce konuşmanız gerekiyorsa hemen Open English internet sitesini ziyaret edip, konuşma sınıflarına kayıt olabilirsiniz.

Sorularınızın Cevabını Anında Alın

Open English öğrencileri, interaktif bir biçimde öğretmenlere kolayca erişim sağlayabilir. Ders sırasında öğretmenler ile canlı konuşmalar yapabilirsiniz. Sorularınıza anında cevap almanın keyfini bu şekilde yaşayabilirsiniz. İnteraktif eğitim sistemi sayesinde İngilizce öğrenmek için daha hızlı ilerleyeceksiniz. Öğretmenler ile doğrudan konuşabilir ve telaffuz üzerine çalışabilirsiniz. Anında geri bildirim alarak, İngilizce öğrenme sürecinizi hızlandırmanız mümkündür. Open English, size kolay, akıcı, kısa zamanda ve doğru bir biçimde İngilizce öğretmeyi amaçlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı