Instagram’a Analiz Özelliği Geliyor

0
1469
Görüntülenme

Uzun süredir instagram ekibinin üzerinde çalıştığı takipçi analiz özelliği yakında kullanıma sunulacak. Instagram üzerinden birçok kişi ve firma ürünlerini sayfalarında sergileyerek satışa çıkarıyor.

gm-6Takipçi analizi sayesinde kullanıcı sayfasında bulunan takipçiler hakkında birçok detaya ulaşabilecek kız-erkek oranı, yaş aralığı gibi. Sadece sayfa genel analizi olarak değil sayfada paylaşılan içeriklerin beğenilerine göre de bu detaylar sunulacak. Bu sayede paylaşılan içeriklerin kullanıcılar tarafından nasıl bir etkiye sahip olduğu rahatlıkla öğrenilebilecek.

Farklı bir durum olmaması durumunda bu analiz sisteminin adı Insights olacak. Bazı
kuruluşların şu anda test amaçlı kullandığı ve çok verimli olduğu söyleniyor. Bu analiz sisteminin tam olarak ne zaman çıkacağı hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır.  Detaylı bilgiler elimize ulaştıkça sizler ile paylaşıyor olacağız.

instagramAds2InstagramAds1

Önceki İçerikGoogle Play Developer Console Uygulaması
Sonraki İçerikTwitter’a Gece Modu Geliyor
Kırklareli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunu olup, birçok dergi ve blogda yazar olarak yer almıştır. Yazılım dışında Dijital Pazarlama, Dijital Medya Yönetimi, Arama Motoru Pazarlaması, Growth Hacking ve SEO gibi birçok alanda çalışmalarını sürdürmektedir.
Paylaş
Yorum Yap
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.