Donanım

Monster Tulpar T7 V12.2.1 Canavarını Piyasaya Sürüyor!

Dizüstü bilgisayar ürünleri arasında marka kalitesi ve bununla doğru orantılı olarak ortaya koyduğu cihaz özellikleri ile birlikte kendi bilgisayarlarından en üst düzeyde performans almak için bilgisayar kullanan kullanıcılara hitap eden ürünler ortaya koyan Monster yeni bir ürün daha çıkarıyor. Sağlamlı ve dayanıklılık konusunda asla taviz vermeyen markanın bu yeni ürünü monster tulpar beraberinde Monster markasının ürünlerinde daha önce görülmemiş olan bazı özellikleri de getirecek. Bunlar arasında 4K çözünürlüğe sahip ekran, 7. nesil Intel işlemci gibi doğrudan performans ve kaliteye odaklanmış noktalar bulunuyor.

Monster Tulpar’ın Teknik Özellikleri Nasıl Olacak?

Hizmet verdiği ve ürünlerini satmakta olduğu piyasa içerisinde tartışmasız en kaliteli ve sağlam ürünleri ortaya çıkarmayı hedeflemiş olan monster tulpar bu yeni üründe de sağlamlığını daha da artırmayı hedefliyor. Performansını geliştirme noktasında kesin çözümler ortaya koyarak doğrudan gelişim sağlamaya çalışan bu ürünün ilk dikkat çeken değişen noktası Kaby Lake Core i7 7700K adındaki Intel işlemci olacak. Oldukça güçlü olan bu işlemcinin Intel’in yedinci nesil ürünü olması performans konusunda endişesi bulunan kullanıcılar için kesin bir cevap niteliği taşıyor.

Cihazın performans özelliklerinin artmasını sağlayan bir diğer nokta da RAM bilgileri ile ilgili oldu. 16 GB DDR4 RAM tercihinin yapıldığı cihazın üzerinde bulunan diğer donanımlarla birlikte tam bir uyum içinde çalışarak istenilen verimin alınmasını sağlayabilecek. 1TB boyutundaki mekanik disk ve 256 GB SSD desteği ile birlikte bu RAM hız konusunda en yüksek noktada kullanıcıların yararına bir ürün ortaya çıkarılmasını da sağlıyor. Tüm bu sistemi taşıyacak olan ekran kartı için de GTX 1080’nin belirlenmiş olması Nvidia ekran kartlarına olan güvenden dolayı en isabetli tercihlerden biri olmuş durumunda.

En çok dikkat çeken özelliklerin başında ise monster tulpar ekranı geliyor. 17.3 inç büyüklüğe sahip olan ekranın 4K çözünürlüğünde görüntü kalitesine ulaşılabilmesini sağlaması kullanıcıların deneyimlerini daha da güzelleştirecek. Nvidia tarafından geliştirilmiş G-SYNC teknolojisinin kullanıldığı IPS Mat LED ile resim kalitesinde de ürün öne çıkıyor. Türkiye’de ürün satış fiyatı ise 14.399 TL olarak açıklandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı