Mortal Kombat Tarihinin En İyi Fatality’leri Tek Videoda!

0
1667
Görüntülenme

Gelmiş geçmiş en iyi dövüş oyunu olarak gösterilen Mortal Kombat 1992 yılında oyun dünyasına giriş yapmıştır. Mortal Kombat diğer rakiplerinden farklı olarak oyun ile bir bütün olan fatality‘lere sahiptir.

Günümüze kadar 13 ana seri, 6 adet yan seri, GameBoy ve taşınabilir konsollara 3 seri olmak üzere toplamda 22 serilik başarılması zor bir olaya imzasını atmıştır. Sürümler çıktığında merak edilen ilk konu karakterlerin fatality‘lerinin nasıl olduğudur. IZUNIY adlı yotube kanalı bu 22 serilik süreçte karakterlerin fatality’lerini  1 saat 44 dakikalık bir videoda yayına çıkarmışlar. Mortal Kombat hayranları için muhteşem bir video diyebiliriz.  Videoda ortalıkta uçan kafalar, kollar, kan ve şiddet bulunmakta bu tarz şeylere karşı hassas iseniz izlemeden uyaralım.

Önceki İçerikHTC 10 Mini Geliyor
Sonraki İçerikİphone SE Sağlamlık Testi
Kırklareli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunu olup, birçok dergi ve blogda yazar olarak yer almıştır. Yazılım dışında Dijital Pazarlama, Dijital Medya Yönetimi, Arama Motoru Pazarlaması, Growth Hacking ve SEO gibi birçok alanda çalışmalarını sürdürmektedir.
Paylaş
Yorum Yap
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.