ads

Nike Air Max 270 Farkı

Her yeni modeli ile spor ayakkabı dünyasında kendinden söz ettiren Nike bu kez, Nike Air Max 270 modeli ile sokak modasına da damgasını vurdu.  Dış görünümde de fark edilen topuklardaki yastıklama yapısı, hem sıra dışı bir görünüm sağlarken, diğer yandan da ayak ağırlığını en fazla taşıyan topuklarda rahatlama olmasına yardımcı oluyor. Yeni nesil ayakkabı teknolojisinde oldukça gelişen bir yapıya sahip olan ürün, birbirinden özel tasarımlarda kullanıcısıyla buluşuyor.

En Uygun Fiyat Avantajıyla Nike Air Max 270 Modelleri

Her insanın tarzı da yapısı da farklıdır. Dünya spor ayakkabı piyasasında önemli bir yere sahip olan Nike bu düşünceyle, basıncı emen topuk yapısına sahip Nike Air Max 270 serisini üretti. Şıklık ve konforun yanında, bazı modellerde üst kısımlarda file kullanılmaktadır. Böylece ayağın daha rahat nefes alması sağlanmaktadır.

Bununla birlikte neopren yapısı sayesinde ayakla tam bir uyum sağlayan modeller, topuk ve bilek kısmında uygulanan tasarım ve kullanılan malzemelerle ayaklarda ekstra destek sağlamaktadır. Ayrıca kauçuk taban yapısı sayesinde daha uzun ömürlü olması da bu ayakkabıların tercih edilme nedeni olmaktadır. Aranılan şıklığı, kaliteyi ve rahatlık hissini sağlayan tüm modeller için https://www.sportinn.com.tr/kategori/nike-air-max-270 sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı