Site icon Teknostation – Güncel Teknoloji Haberleri

Samsung Galaxy A21s iddialı geliyor

Samsung Galaxy A21s

Samsung Galaxy A21s

Samsung tarafından üzerinde çalışmaları sürdürülen Samsung Galaxy A21s özellikleri ile dikkat çekmeye devam ediyor.

Giriş-orta seviyeye yönelik Samsung tarafından geliştirilen Samsung Galaxy A21s bugüne kadar en çok konuşulan modellerden birisi olmayı başardı. Bununla birlikte markanın telefonu piyasaya sunduktan sonra uygun bir fiyat politikası belirlemesi özellikle Samsung’un satışlarda yukarı doğru bir ivme yakalamasını sağlayabilir. Bu açıdan telefon ile ilgili her geçen gün gelen yeni bilgiler ile birlikte büyük bir beklenti de oluşmuş durumda.

Samsung Galaxy A21s fiyatı belirsizliğini koruyor

Fiyatını düşük tutulmuş konusundaki beklentinin en önemli sebebi ise telefonun giriş seviyesine yönelik geliştirilecek olması. Özellikle pazardaki diğer markalara göre yüksek performans ve uygun fiyat politikasının Galaxy A21s ile tutturulması, daha fazla satış yaratabilir. Üstelik telefonda tasarımıyla da dikkat çekiyor.

Yüksek performans sağlayacak donanımlara ek olarak dörtlü arka kamera kurulumu, Android 10 işletim sisteminin desteklenecek olması ve bataryadaki 5000 mAh kapasitesi, telefondan beklenebilecek pek çok özelliği karşılıyor. Bu açıdan önümüzdeki günlerde tanıtımı yapılması beklenen cihaz, Samsung için adeta yeni bir dönem başlatabilir.

Siyah, beyaz ve kırmızı renkler ile satılması beklenen cihazın şu an için net bir tanıtım tarihi mevcut değil. Samsung tarafından herhangi bir resmi açıklama yapılmamış olmasına karşın telefon ile ilgili test sürecinin sona erdiği biliniyor. Bu bakımdan önümüzdeki günlerde Samsung tarafından yapılacak yeni bir duyuru ile birlikte telefonun resmi satış süreci hakkında bilgi verilmesi bekleniyor.

Galaxy A21s özellikleri neler?

Samsung Galaxy A21s teknik özellikleri şöyle;

6.5 inç, HD+ (720 x 1.600 piksel) çözünürlük

8 çekirdekli 2.0 Ghz işlemci (Exynos 850 olduğu söyleniyor)

3 GB, 4 GB, 6 GB

32 GB, 64 GB

13 MP (f/2.2) Ön Kamera

48 MP (f/2.0) + 8 MP (f/2.2) + 2 MP (f/ 2.4) + 2 MP (f/2.4) Arka Kamera

4G VoLTE, Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 5.0, GPS + GLONASS, USB Type-C

5.000 mAh (15 watt hızlı şarj desteği)

Android 10 tabanlı One UI 2.0

Exit mobile version