Teknoloji Haberleri

Samsung Galaxy Tab S3’te Kalem de Olacak!

Akıllı telefon ve tablet cihazlar dünyasının en önde gelen iki önemli isminden biri olan Samsung ürettiği ürünlerinde yaptığı yeniliklerle hem marka adını daha da sağlamlaştırmakta hem de sektöre ayrı bir yön kazandırmaktadır. Firmanın son olarak piyasaya sürmeye hazırlandığı Samsung Galaxy Tab S3 ürünü de beraberinde bazı yenilikler getirecek. MWC 2017 fuarı ile birlikte ilk kez tanıtılarak kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanan bu yeni ürünle ilgili ilk fotoğraflar basına sızarken ürün hakkındaki çok önemli bir ayrıntı tablet meraklılarını heyecanlandırdı. Samsung bu yeni ürünü ile birlikte kullanılması mümkün olan S Pen aracını da kullanıcılara sunabilecek.

Medyaya sızmış olan fotoğrafların S Pen ile birlikte yer aldığı bir kareye yer verilmiş olan bu ürün temel Samsung çizgilerini üzerinde barındıran bir cihaz olarak ortaya çıkıyor. Alışılmış Home ve Geri tuşları ile birlikte toplamda üç tuşun yer aldığı alt bölüm dokunmatik ve mekanik tuş özellikleri taşıyor. Üst kısmında yer alan boşlukta kamera ile Samsung yazısının yer alması da kullanıcıların çoktan alışmış oldukları bir tarzın devamı olarak karşımıza çıkıyor. Fotoğrafta S Pen kaleminin köşeli bir kalem olduğu görülebiliyor. Hakkında pek çok iddia ortaya atılmış olsa da Samsung’un bugüne kadar çıkarmış olduğu ilk üst seviye tablet olma özelliğine sahip olacak bu ürün hakkında bazı tahminler de yapılıyor.

Samsung Galaxy Tab S3 Nasıl Olacak?

Sahip olduğu teknik özellikler bakımından resmi anlamda bir açıklama gelmemiş olsa da uzun süredir beklenen bir ürün olması itibarıyla bugüne kadar medyaya sızdırılmış bilgilerden derlenen özelliklere göre ürünün sahip olacağı nitelikler ortaya konabiliyor. Bunlar arasında ilk dikkat çeken özellikler Snapdragon 820 işlemci ve 4 GB RAM desteği olmaktadır. Bu altyapı ile güçlendirilmiş olan bu yeni Samsung Galaxy Tab üyesi 32 GB dahili depolama alanı ile kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacak. Toplamda 9.7 inçlik bir ekrana sahip olması beklenen ürün tablet olması açısından kullanım kolaylığı sağlayacakken arka kamerasında 12 ön kamerasında ise 5 megapiksel çözünürlüğe sahip olan kamera kullanılması ile farklı amaçlara da hizmet edebilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı