Nasıl yapılır

Twitter video indirme

Twitter’da yayınlanan videolar için Twitter  video indirme adımlarını takip edebilirsiniz. Bu sayede hem iPhone hem de Android için kolayca videoları cihazınıza indirebilirsiniz. savefrom.net adlı internet adresi bu işlemlerde tercih edilmelidir.

Twitter Videoları iPhone’a Nasıl İndirilir?

iOS işletim sisteminin kullanıldığı cihazlarda, tweet bağlantı adresinin kopyalanması adına farklı bir yol tercih edilmelidir. Bunun için tweet altında yer alan menüyü açmanız, paylaş seçeneğinde yer alan bağlantı adresini kopyala seçeneği ile kopyalama işlemlerini yapmanız gerekir. Link kopyalandıktan sonra web sayfasına giriş yapılarak hemen video indirmeye başlayabilirsiniz.

Twitter Videoları Andorid’e Nasıl İndirilir?

Android işletim sisteminde Tweet bağlantı linki, tweet seçeneklerinde yer aldığından dolayı iOS’a göre daha kolay bir şekilde kopyalama yapılabilmektedir. Kopyalama işlemleri sonrasında ise belirtilen online web sayfasına giriş yapılarak linkin yapıştırılması yeterlidir.

Tüm cihazlardan Twitter video indirme 

Bu yöntemlerin dışında bilgisayar gibi cihazlar üzerinden indirme işlemlerini yapmak isteyenler, Tweet linkini kopyalama yolu ile farklı cihazları kullanarak videoları indirme imkanına sahiptir. Bu şekilde yapacağınız işlemler sayesinde istediğiniz videoyu indirebilirsiniz. Link kopyalama ve yapıştırma yolu ile yapılacak indirme işlemlerinde, site üzerinde kalite seçenekleri sunulmaktadır. Böylece videodaki tüm çözünürlük seçeneklerine göre indirme imkanı vardır. Bununla birlikte farklı eklenti ve programların kullanılması da söz konusu. Ancak cihazlar için bu tip programlar güvenlik riski oluşturabildiğinden dolayı çok fazla tercih edilmemektedir. Kişilerin bu tip durumlarda mevcut internet sitelerini kullanması yeterlidir.

Programsız video indirme

Programsız bir yöntem de bulunmakta. Twitter video indirme işlemlerini yaparken bu yöntemi de kullanabilirsiniz. Özellikle bilgisayarlarda çok daha pratik bir çözüm olan bu alternatifte video linkinin başında xx koymanız gerekmektedir. https://twitter.com şeklinde başlayan internet adresinin başını değiştirerek xxtwitter.com şeklinde yapmanız halinde videoyu indirebileceğiniz ekran açılacaktır.

Tüm bu alternatif yöntemler sayesinde Twitter video indirme konusunu sorunsuz bir şekilde öğrenebilirsiniz. Bu aşamalarda korumalı, paylaşıma kapalı video ve hesaplar için video indirme işlemlerinde sorunların yaşanabileceği unutulmamalıdır. Bu tür durumlarda daha üst düzey yöntemlerin tercih edilmesi gerekebilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı