Twitter’da 140 Karakter Sınırı Kalkacak mı?

0
1311
Görüntülenme
Twitter 140 karakteri Fotoğrafta ayrı tutulacak

Asırlık bir tartışma; Birçok kişi Twitter’ın 140 karakter kuralından vazgeçmeyeceğini ve bununla piyasaya çıktığını bu özelliğini kaybetmeyeceğini söylüyor,fakat kullanıcı açısından düşünürsek hem fotoğraf hem video eklendiği zaman karakteri azaltması kullanıcı için sinir bozucu bir durum oluşturuyor.

Twitter’da orta bir nokta bulmuş; Önümüzde ki 2 hafta da Bloomberg ‘ın raporuna göre “Fotoğraf ve video paylaşımında karakter sayımını durduracağı söyleniyor.”

Şöyle bir dedikodunun da olduğunu söylemekte yarar var; Tweet atarken herhangi bir karakter sınırının olmayacağı fakat Diyelim ki siz 350 karakterlik bir tweet attınız, Twitter tarafından 140 karakter olarak bölünüp 2 adet 140 karakterlik tweet ve 1 tane de 70 karakterlik tweet olarak atacağı söylentiler arasında.Çok düşük ihtimal ise sınırın tamamen kalkması fakat Twitter’ın konseptine ters düştüğü için söz konusu olmayacağı haberler arasında.

Önceki İçerikGoogle Gboard Nedir?
Sonraki İçerikGoogle Paylaşım Uygulaması Spaces
Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya son sınıf öğrencisi olup, birçok dergi ve blogda yazar olarak yer almıştır. Blog yazarlığı dışında Dijital Pazarlama, Dijital Medya Yönetimi, Arama Motoru Pazarlaması, Growth Hacking ve SEO gibi birçok alanda çalışmalarını sürdürmektedir.
Paylaş
Yorum Yap
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.