Web Skype uygulaması Güncellendi

0
1491
Görüntülenme

Çok uzun zamandır beklenilen özellikler bu güncelleme ile geldi diyebiliriz. Bunlardan en çok hoşunuza gidecek olan Skype kullanmayan kişileri konuşmalara dahil etmek olacaktır. Özelliği kullanmanız için yapmanız gereken tek şey özel olarak oluşturulmuş urli arkadaşınıza göndermek olacaktır.

unnamed

Skype kullanıcılarının merakla beklediği bir diğer özellik ise numara girerek arama yapabilme imkanı. Artık uygulama arayüzünde çıkan tuş takımından istediğiniz numarayı girerek Skype üzerinden görüşme yapabilirsiniz.

Bir diğer özellikte ise gönderilen urllerin sayfa ön izlemesini görebileceksiniz. Bu özellik size sayfayı açmadan ne ile karşılaşacağınız hakkında ufak bir fikir verebilir. Artık gönderdiğiniz youtube linklerini farklı bir sayfa açmadan konuşma penceresi üzerinden izleyebileceksiniz.

Önceki İçerikÖzel Kullanıcı Profili Alanı Ekleme
Sonraki İçerikReklam engelleyici ile pile ömrünü uzatın
Kırklareli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunu olup, birçok dergi ve blogda yazar olarak yer almıştır. Yazılım dışında Dijital Pazarlama, Dijital Medya Yönetimi, Arama Motoru Pazarlaması, Growth Hacking ve SEO gibi birçok alanda çalışmalarını sürdürmektedir.
Paylaş
Yorum Yap
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.